.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
جوابیه
 • کد خبر: 5ee07cb
 • فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گلستان :
  انتشار تصاوير چهار راس مرال شکار شده در فضای مجازی متعلق به سال گذشته است/ پیگیری برای دستگیری متخلف در حال انجام است
 • 1397/2/8 شنبه2018-04-28T18:24:54+04:30.
 • فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گلستان از پیگیری برای دستگیری شکارچی چهار راس مرال خبر داد .

  به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، حسینعلی تازیکه گفت : در پی انتشار عکسی در فضای مجازی مبنی بر شکار چهار راس مرال که منتسب به استان گلستان و منطقه حفاظت شده جهان نما است ، تیم کارشناسی یگان حفاظت و محیط زیست شهرستان کردکوی با بررسی عکس ها به این نتیجه رسیده اند که شکار این مرال ها متعلق به حال نبوده و متعلق به فصل گاوبانگی است که گله در مرال ها تشکیل شده و همه مرال ها در کنار هم هستند .

  وی افزود: بررسی های کارشناسی و تحقیقات محلی در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم شکارچی این مرال ها را شناسایی و به مقامات قضایی معرفی کنیم .

  تازیکه گفت: از مردم فهیم تقاضا داریم در صورت مشاهده و اطلاع داشتن از تخلفات شکار و صید ، موضوع را سریعا با شماره تماس شبانه روزی 1540 برای پیگیری اطلاع دهند و از پخش تصاویر در فضای مجازی که ایجاد شبهه و حساسیت می کند ، خودداری کنند.

  فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گلستان گفت : پیگیری های لازم را در خصوص هرگونه تخلفات در زمینه شکار و صید انجام میدهیم و از مردم فهیم استان گلستان هم انتظار داریم تا در انجام این رسالت خطیر ما را یاری کنند چون محیط زیست متعلق به همه مردم است و همه ما در حفظ آن سهم داریم .


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر