.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار تخلفات
 • کد خبر: e8b6120
 • دستگیری شکارچیان غیرمجاز در پارک ملی گلستان
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان، روز دو شنبه ۲۹ بهمن ۹۷ محیط‌بانان واحد محیط بانی تنگه گل دو شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار گرازهای مسیر میان‌گذر پارک ملی گلستان کرده بودند را دستگیر کردند.
 • 1397/12/1 چهارشنبه2019-02-20T20:36:12+03:30.
 • روز دو شنبه طی گزارش‌های مردمی مبنی بر شکار گرازهای حاشیه پارک ملی گلستان، محیط‌بانان واحد محیط بانی تنگه گل در اسرع وقت منطقه مورد نظر را مورد پایش قرار داده .ماموران در حین گشت و کنترل در جاده آسیایی به یک دستگاه پیکان وانت سفید رنگ با دو نفر سرنشین مشکوک شده و اقدام به توقف خودر کردند و با رعایت قوانین و مقررات، خودرو را مورد بازرسی قرار داده که در جریان بازرسی ازخودرو متخلفان لاشه دو رأس گراز کشف و ضبط گردید.

   پس از تنظیم صورت‌جلسه تخلف و تعیین میزان ضرر و زیان وارده به محیط زیست، متخلفین برای ادامه مراحل قانونی به مقامات قضایی معرفی شدند.

  مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان گلستان و مأموران اجرایی پارک ملی گلستان به صورت شبانه‌روز در حال پایش مناطق تحت مدیریت هستند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست‌محیطی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی به شدت و بدون اغماض با متخلفان برخورد خواهند کرد. از عموم مردم طبیعت دوست و همیار محیط زیست استان گلستان تقاضا می‌گردد که در صورت مشاهده هر گونه تخلف و شکار غیرقانونی مراتب را با شماره ۱۵۴۰ اطلاع‌رسانی نمایند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ