.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 75cbd57
 • محیط بانی شغلی آمیخته با عشق
   فرماندار گرگان در ضیافت افطار و نشست صمیمی محیط زیست شهرستان حضور پیدا کرد.
 • 1398/3/2 پنجشنبه2019-05-23T11:25:26+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، ابوالقاسم صفوی در این نشست گفت: محیط بانی شغلی پرخطر است، از طرفی جان یک محیط بان از سوی شکار کشان و سودجویان تهدید می شود و از طرفی دیگر از حیات وحشی که از آن حفاظت می کنند، از این رو محیط بانی شغلی آمیخته با عشق است و اگر عشق نباشد، نمیتوان به این راه ادامه داد.
  فرماندار گرگان از تلاش های همه محیط بانان  و کارشناسان محیط زیست استان تقدیر کرد و خواستار جذب منابع و اعتبارات به منظور تجهیز  محیط بانان شد.
  ابوالقاسم صفوی خواستار پیگیری تعیین تکلیف مرزهای منابع طبیعی و محیط زیستی گرگان که ارتفاعات شاهکوه و سمنان وجود دارد شد.
  فرماندار گرگان در پایان سخنان اش گفت: از محل اعتبارات شهرستان گرگان برای استقرار و تملک و انتقال اداره حفاظت محیط زیست شهرستان به ساختمان جدید اختصاص خواهد داد.
  محمد رضا کنعانی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان هم گفت: برای بالا بردن دریافتی پرسنل پیگیر هستیم و امیدواریم تا بتوانیم دریافتی های پرسنل را بهبود ببخشیم.
  وی اظهار داشت: تلاش های کادر مدیریتی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان برای بهبود شرایط مالی محیط بانان و پیگیری ها در رابطه با حل و فصل مشکلات مرزی محیط زیستی گرگان ادامه خواهد داشت و در این راه از هیچ تلاشی دست نخواهیم کشید.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ