.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 382e086
 • برگزاری سومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان
  در راستای حفظ تعاملات و ارتقای مناسبات برای جلوگیری از قاچاق پرندگان شکاری، جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان برگزار شد .
 • 1398/2/31 سه‌شنبه2019-05-21T08:12:15+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، این جلسه که با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان و دیگر اعضای جلسه برگزار شد ، مهمترین معضلات و تخلفات زیست محیطی در موضوع قاچاق پرندگان شکاری مورد بررسی قرار گرفت و اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان برنامه پیشنهادی خود را برای پیشگیری و مقابله با صید و قاچاق پرندگان شکاری ارائه داد.
   استفاده از ظرفیت دادگستری استان و بسیج نیروهای مردمی در شناسایی متخلفین صید و قاچاق پرندگان شکاری و همچنین نیروی انتظامی برای توقیف موتورسیکلت ها فاقد پلاک و سند و کنترل و ایست و بازرسی خودروهای مشکوک به صید و قاچاق مبادی ورودی و خروجی استان از تصمیمات این جلسه بود.
  در ضمن در این جلسه اعلام شد  با توجه به در پیش بودن فصل بازگیری ( صید پرندگان شکاری )، با استفاده از ظرفیت مرزبانی استان، کنترل نوار ۷ کیلومتری مرزی صورت پذیرد و صدور کارت تردد ویژه برای افرادی که تردد مرزی دارند انجام شود تا با استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های قانونی، کوتاه کردن دست این متخلفان حرفه ای و سابقه دار بازگیری، انجام شده بالا برده و از دست اندازی به بیت المال جلوگیری شود.
  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ