.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: b388051
 • دیدار سرپرست محیط زیست گلستان با رییس کل دادگستری استان گلستان
  در راستای تعامل و همکاری دوجانبه دستگاههای اجرایی استان ، محمد رضا کنعانی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان با هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان دیدار و خواهان دستگاه قضا با حفاظت محیط زیست شد.
 • 1398/2/23 دوشنبه2019-05-13T11:39:41+04:30.
 • به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، کنعانی ضمن قدردانی از حساسیت و دقت نظر ریاست و مجموعه دادگستری استان نسبت به مسائل زیست محیطی، خواستار تداوم حمایت های قضایی از این حوزه شد.
  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با بیان اینکه استان گلستان استانی پهناور و از لحاظ تنوع زیستی غنی است افزود: حمایت های مجموعه دادگستری استان برای جلوگیری از آلودگیهای زیست محیطی، ساخت و ساز های روستاهای زیارت و جهان نما، جلوگیری از قاچاق و صید پرندگان شکاری برای حفاظت و صیانت از حیات وحش بسیار موثر است.
   کنعانی همچنین با قدردانی از برخی قضات در استان که با صدور آراء جایگزین حبس مانند فراگیری آموزش های زیست محیطی یا فعالیت در راستای فرهنگ سازی محیط زیست و کاشت درخت، به حفاظت محیط زیست کمک می کنند خواستار تداوم اینگونه اهرم های بازدارنده در خصوص متجاوزین به عرصه های طبیعی و محیط زیست شد. 
  در ادامه این دیدار هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان نیز گفت: دادگستری استان همواره کما فی السابق همراه حفاظت محیط زیست خواهد بود و تلاش خواهد کرد تا با تخریب‌کنندگانی که به محیط زیست آسیب می‌رسانند برخورد جدی انجام داده و آنها را بر اساس قانون مجازات کند که در سال گذشته نیز در این زمینه اقدام های قابل توجهی انجام شده است.
  هاشمیان با اشاره به ضرورت حفظ محیط زیست و اهتمام همگانی در رفع معضلات زیست محیطی اظهار داشت: اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و آموزش های زیست محیطی از سوی محیط زیست می تواند در کاهش جرایم زیست محیطی موثر باشد.
  رییس کل دادگستری گلستان با مهم خواندن امر پیشگیری در تخلفات زیست محیطی عنوان داشت: حمایت از محیط زیست استان برای حفظ نسل های آینده الزامی است و برای حفاظت و حراست از محیط زیست دادگستری حمایت‌ها و همکاری‌های لازم و قانونی را با محیط زیست انجام خواهد داد تا از اقدام های متخلفان در این حوزه جلوگیری شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ