.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 2d364b1
 • به مناسبت روز خزر برگزار شد
  برگزاری جشنواره کودک و خزر
  بمناسبت گرامیداشت روز خزر، جشنواره کودک و خزر در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر بندر ترکمن برگزار شد.
 • 1398/5/19 شنبه2019-08-10T09:19:02+04:30.
 • به مناسبت گرامیداشت روز خزر، "جشنواره کودک و خزر" روز چهاشنبه 16 مرداد با حضور دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان بندر ترکمن برگزار شد.  این مراسم برنامه هایی از قبیل: نقاشی و شعر خوانی با موضوع دریای خزر اجرا گردید.

  دراین مراسم بیانی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بندر ترکمن درباره اهمیت این روز و موقعیت استراتژیک دریای خزر برای زیست مندان و مردم ساحل نشین آن مطالبی ارائه کرد.

  بیانی لزوم توجه به مشکلات خزر از جمله عقب نشینی آب دریا در چند سال اخیر به دلیل کاهش بارش ها و موانع ایجاد شده در منابع تامین کننده آب خزر در داخل و خارج کشور، آلودگی های موجود در  ساحل بندر ترکمن به دلیل انتقال پسماند و زباله ها از طريق رودخانه ها و.... را ضروری دانسته و مشارکت و همکاری تمامی دستگاه های همسو را برای حل مشکل خزر خواستار شد.

   در ادامه این مراسم پرنده شناس و فعال محیط زیست آقای روشنیان پیرامون دریای خزر، پرندگان و سایرزیست مندان بزرگترین دریاچه دنیا  مطالب مفیدی برای کودکان مطرح نمودند.

   در پایان مراسم به تمامی کودکان حاضر در این جشنواره جوایزی از قبیل:کتابچه های آموزش محیط زیستی، لوازم التحریر و کیسه های پارچه ای چند بار مصرف از سوی اداره محیط زیست شهرستان بندر ترکمن اهداء شد.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ