.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 1844da0
 • حضور دکتر کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان در برنامه رادیویی مردم ومسئولین رادیو گلستان
  محمد رضا کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان در برنامه زنده رادیویی مردم و مسئولین رادیو گلستان پیرامون مسائل محیط زیست استان به گفتگو نشست.
 • 1398/4/13 پنجشنبه2019-07-04T21:03:52+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان، محمد رضا کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان چهارشنبه 12 تیر ماه با حضور دربرنامه زنده " مردم ومسئولین" رادیو گلستان پیرامون مسائل محیط زیست استان به گفتگو نشست .

  در ابتدای این گفتگو کنعانی پس ازمعرفی مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان به تشریح برنامه های این اداره کل در جهت تحقق شعار سال "رونق تولید" پرداخت و ازتلاش محیط زیست برای رسیدن به توسعه پایدار در استان خبر داد. 

  کنعانی در ادامه با اشاره به کمبود نیروی اجرایی در استان از راهکارهای دیگر همانند: استفاده از ظرفیت تشکل های مردم نهاد و جوامع محلی و دعوت از آنان جهت همکاری درحفاظت از محیط زیست و استفاده از فن آوری های نوین همانند هوشمند سازی حفاظت از مناطق که به صورت پایلوت در پارک ملی گلستان در شرف اجرا است نام برد.

  در ادامه این گفتگو کنعانی ضمن بیان اهمیت تالابها، وضعیت آبگیری تالاب های بین المللی آلاگل، آلما گل و آجی گل را مطلوب دانست و ازنقش تالاب ها در جلوگیری از بروز بحران های محیط زیستی سخن گفت.

  در ادامه این گفتگو به اهمیت آموزش از سطح مهد کودک ودبستان به نسل آینده جهت پرورش نسلی حافظ ودوستدار محیط زیست اشاره شد.

  کنعانی همچنین از کشاورزان استان درخواست نمود با توجه به مضرات آتش زدن بقایای محصولات کشاورزی و خطرات ناشی از آن از روشهای جایگزین بهره ببرند. 

  در پایان مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی هم استانی های عزیز خواستار همکاری همه جانبه جهت حفاظت از محیط زیست استان شد.

    

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ