جوابیه

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست:عليه رسانه منتشر كننده اكاذيب در مورد زندگي شخصي خود به دادگاه شكايت خواهم كرد.


به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، حميد ظهرابي در حاشيه جلسه كميته فني شوراي راهبري پارك ملي گلستان كه در مركز اداري اين پارك ملي تشكيل شد با اعلام اين مطلب عنوان کرد: قبولي من در مقطع دكتراي تخصصي در دانشگاه گرگان مربوط به آزمون سال ٩٦ بوده كه با توجه به كسب صلاحيت علمي در آزمون كتبي از چندين دانشگاه معتبر كشور دعوت به مصاحبه شدم و در نهایت، در دانشگاه منابع طبيعي گرگان پذيرفته شده ام.
معاون محيط زيست طبيعي و تنوع زيستي سازمان حفاظت محيط زيست كشور افزود: عليرغم كسب صلاحيت علمي در آزمون كتبي و پذيرش در مصاحبه تخصصي پس از انتصاب در سمت فعلي به دليل مشغله كاري امكان ادامه تحصيل را نيافتم و به همين دليل ترم تحصيلي گذشته را از مرخصي استفاده نمودم و به هيچ دانشگاهي مهمان نشده ام.
وي با ابراز تاسف از بي اخلاقي فردي كه به جاي اطلاع رساني، نقد محيط زيستي و انجام رسالت رسانه اي خويش به نشر اكاذيب در زندگي خصوصي اينجانب روي آورده است افزود: بارها به بهانه انتقاد، به اينجانب توهين، افترا و اتهام وارد كرده اند اما به دليل محيط زيستي بودن مطالب منتشره و حفظ روحيه نقدپذيري از آنها گذشت نمودم. اما اينبار كه وارد زندگي خصوصي من شده اند قطعا از نگارنده و ناشر يا ناشران اين مطالب كذب در دستگاه قضايي طرح شكايت خواهم نمود.
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست در خاتمه از دستگاه هاي نظارتي درخواست كرد پرونده قبولي اش در دانشگاه را به دقت بررسي و برای شفاف سازی، به مردم گزارش نمايند.
بيشتر