جوابیه

توضیح روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان درباره فیلم حمله گروهی سگ های گله به توله خرس به دنبال انتشار فیلمی از سگ های گله که با تشویق چوپان، به توله خرسی حمله کردند، روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان توضیحاتی را به نظر دوستداران طبیعت وحامیان حقوق حیوانات می رساند.

به دنبال انتشار فیلمی از سگ های گله که با تشویق چوپان، به توله خرسی  حمله کردند، روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان توضیحاتی را به نظر دوستداران طبیعت وحامیان حقوق حیوانات می رساند.

از آنجا که زمان و مکان تصاویر و رخداد فوق مشخص نیست وگفته شده احتمالاً فیلم مربوط به استان گلستان است، اداره کل در صدد یافتن اطلاعات دقیق وخبر درست است که به محض دریافت منتشر خواهد شد.

با اعتقاد راسخ به اینکه جوامع محلی در صورت آگاهی نسبت به اهمیت حیات وحش درسلامت اکوسیستم وچرخه حیات و آشنایی با راهکارهای لازم برای دور کردن آنها از گله ومحل زندگی شان بهترین مدافعان طبیعت خواهند بود، برنامه آموزش جوامع محلی حاشیه جنگل ها وزیستگاه های حیات وحش جدی تر از گذشته در دستور کار این اداره کل قرار خواهد گرفت.

این اداره کل با متخلف یا متخلفینی که نسبت به آزار حیات وحش اقدام نمایند طبق قانون برخورد جدی خواهد نمود و هیچ اعمالی صورت نخواهد پذیرفت.

از شهروندان محترمی که اطلاعاتی درباره فیلم منتشر شده  دارند درخواست می کنیم برای رعایت حقوق حیات وحش وکمک به مقابله با حیوان آزاری با شماره 1540 تماس گرفته و اطلاعات خود را با ما در میان بگذارند.
بيشتر