اخبار تخلفات

همکاری محیط زیست و نیروی انتظامی در دستگیری متخلفین شکار کبک در شهرستان مراوه تپه

محیط بانان شهرستان مراوه تپه با همکاری نیروی انتظامی این شهرستان موفق به دستگیری سه نفر متخلف به همراه تعداد ۶ قطعه کبک وحشی شکار شده و ۸ قطعه کبک وحشی زنده شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست، محیط بانان شهرستان مراوه تپه با همکاری نیروی انتظامی این شهرستان روز شنبه 9 شهریور، درعملیاتی مشترک موفق به دستگیری سه نفر متخلف به همراه تعداد ۶ قطعه کبک وحشی شکار شده و ۸ قطعه کبک وحشی زنده شدند. 

خسروی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اعلام کرد: درپی کشف و ضبط یکدستگاه موتور سیکلت مورد استفاده در زنده گیری و شکار کبک وحشی در نوار مرزی ترکمنستان در شهرستان مراوه تپه و متواری شدن شکارچیان در تاریخ 7 شهریور مامورین محیط زیست و نیروی انتظامی اقدام به جمع آوری اطلاعات جهت شناسایی شکارچیان متواری شده کردندکه در تحقیقات انجام شده مشخص شد این افراد ساکن روستای شیخ لر شهرستان مراوه تپه اند.

در ادامه مامورین محیط زیست با همکاری مامورین نیروی انتظامی شهرستان با اخذ نیابت قضایی با رعایت کلیه شئونات اسلامی و قانونی در بازرسی از منزل سه نفر از متخلفین موفق به کشف تعداد ۶ قطعه کبک وحشی شکار شده و ۸قطعه کبک وحشی زنده شدند.

پرونده این متخلفین برای پیگیری مراحل قانونی به مراجع قضایی شهرستان ارجاع شد.

عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر