اخبار برگزیده

اهدای لوح سپاس از سوی شبکه سمن های محیط زیست ومنابع طبیعی استان به دکتر کنعانی

اهدای لوح سپاس از سوی شبکه سمن های محیط زیست ومنابع طبیعی استان به دکتر کنعانی

دبیر شبکه سمن های محیط زیست ومنابع طبیعی استان به مناسبت هفته محیط زیست و تقدیر از زحمات دکتر کنعانی لوح سپاسی در حاشیه نشست استاندار و مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با سمن های زیست محیطی استان لوح سپاسی به ایشان تقدیم نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان روز سه شنبه 18 خرداد  1400 محمد پاداش، دبیر  شبکه سمن های محیط زیست ومنابع طبیعی استان به مناسبت هفته محیط لوح سپاسی در حاشیه نشست استاندار و مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با سمن های زیست محیطی استان  تقدیم نمود. 
دکتر کنعانی نیز ضمن تقدیر از زحمات تمامی سمن های استان و نگاه مطالبه گری این نهادهای مردمی ، از زحمات و پیگیر یهای مجدانه سمن های استان و حساسیت آ«ها به مسائل محیط  زیست استان تقدیر نمود.
متن کامل لوح به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محمد رضا کنعانی 
مدیر کل محترم محیط زیست استان گلستان 
      رشد و توسعه محیط ز یست در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش های گسترده وزحمات ارزشمند افرادی است که دانش وتخصص خود را سرمایه قرار داد ند تا محیط زیست و فرهنگ حفاظت از آن  ارتقاء روز افزون یابد. به مناسبت هفته محیط زیست سال 1400 که با شعار نیم قرن حفاظت از زیست بوم های ایران ، بازنگری ، نوسازی ، بازسازی  نامگذاری شده است ، به پاس زحمات جنابعالی در امر بازنگری و بازسازی مناطق تحت حفاظت محیط زیست استان گلستان و ارتقای سطح حفاظتی منطقه شکار و تیراندازی ممنوع چلچلی به منطقه حفاظت شده هیرکانیا ، کمال قدردانی را بعمل می آوریم . امید است که درسایه ایزد منان همیشه موفق و پیروز باشید  این لوح سپاس  به رسم ادب و ارادت تقدیم حضور شما می گردد.
محمد رضا پاداش
دبیر شبکه سمن های محیط زیست ومنابع طبیعی استان گلستان

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر