اخبار برگزیده

دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان با مدیر کل بازرسی استان گلستان

مدير كل حفاظت محيط زيست استان گلستان به مناسبت هفته قوه قضاییه با مدیر کل بازرسی استان گلستان دیدار و گفتگو کرد..
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان روز چهار شنبه 3 تیر  مدير كل حفاظت محيط زيست استان گلستان باتفاق معاون فنی و مسئول حراست اداره کل با مدیر کل بازرسی استان گلستان  دیدار و گفتگو کردند.
محمد رضا كنعاني در این دیدار ضمن تبریک هفته قوه قضاییه گفت : مامورین اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ضابطین قوه قضاییه  هستند و تلاش بسیاری در راه حفاظت از محیط زیست بعمل می آورند و در این راه از تمامی دستگاههای نظارتی از جمله سازمان بازرسی کمال تشکر و قدردانی را داریم که با نظارت خود  مسیر رسیدن به اهداف عالیه  را شفاف و روشن می نمایند و بر ما وظیفه است که تلاش خود را در راه تثبیت  اقدامات قانونی بعمل آوریم.
آقای مشهدی مدیر کل بازرسی استان نیز ضمن تقدیر از حضور مدیرکل و همراهان  نکاتی را درباره برگزاری کارگروه  مدیریت پسماند و نظارت های بیشتر بر برگزاری منظم و همراهی مسئولین با سازمان نظارتی بیان داشتند. همچنین از وضعیت آلودگی برخی صنایع و اقدامات  اداره کل حفاظت محیط زیست استان مطالبی را جویا شدند که آقای دکتر کنعانی توضیحات لازم را بیان داشتند.
کنعانی درادامه از تشکیل قرارگاه پیشگیری و کنترل حریق های احتمالی در استان گلستان خبر دادند و اعلام کردند که نیروها و ضابطین  اداره کل در تمامی استان در حالت آماده باش برای کنترل و مهار آتش هستند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر