دیدار و گفتگوی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان:

دیدار و گفتگوی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گلستان در راستای تقدیر و ارتباط موثر با فعالان رسانه با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا دیدار و گفتگو کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، دکتر محمد رضا کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گلستان در راستای تقدیر از فعالان رسانه که در حوزه حفاظت از محیط زیست قلم می زنند با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دیدار و گفتگو نمود.
کنعانی در این دیدار با اشاره به وضعیت حفاظت محیط زیست استان اظهار داشت:  کوشش ها و تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه همکاران من در اداره کل حفاظت محیط زیست استان و تمامی نیروهای زحمت کش بویژه محیط بانان عزیز در سراسر استان، در راستای عمل به اصل پنجاهم  قانون اساسی در امر حفاظت از محیط زیست کشور و حفظ آن برای نسل های آتی کشور است. رسالت حفظ محیط زیست  فقط اختصاص به  سازمان حفاظت محیط زیست  و اداره کل متبوع استان و همکان بنده ندارد بلکه این وظیفه مربوط به  آحاد جامعه  کشور است که  موظفند در امر حفاظت از محیط زیست کشور تلاش نمایند، در این بین اصحاب رسانه با توجه به رسالت اطلاع رسانی و آگاهی سازی جامعه ، نقش مهمی در پیشبرد تحقق اهداف قانون اساسی دارند.
کنعانی در ادامه درباره مسائل مهم استان از جمله آتش سوزی های پارک ملی گلستان و جهان نما، وسعت آتش سوزی ها، علت آتش سوزی  وسایر موارد گفتگو نمود و درادامه درباره مسئولیت اجتماعی شهروندان در برابر محیط زیست نکاتی را بیان داشت.
مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان به بیان توضیحاتی درباره  زیستگاه های حیات وحش و جمعیت حیات وحش ،  جمعیت حیات وحش پارک ملی گلستان و بررسی علت افزایش جمعیت گونه ها ، عوامل تخریب ، تغییر کاربری ها ، شکار غیرمجاز و غیره اشاره نمود.
کنعانی سپس افزود : خبرگزاری ایرنا یکی از مهمترین  اصحاب رسانه کشور  است که  می تواند نقش مهمی در آگاهی رسانی زیست محیطی به اقشار  مختلف جامعه داشته باشد و انتظار  پوشش دهی اخبار و رویدادهای زیست محیطی استان به منظور  تنویر افکار عمومی  و آگاهی رسانی و اطلاع رسانی به مردم  از این رسانه مردمی می رود.
عكس های مرتبط :

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر