اداره کل حفاظت محیط زیست استان و دانشگاه آزاد اسلامی گرگان تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کردند.

اداره کل حفاظت محیط زیست استان و دانشگاه آزاد اسلامی گرگان تفاهم نامه مشترک همکاری امضا کردند.

دکتر محمد رضا کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی گرگان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان روز سه شنبه 06  آبان ماه 99   با حضور دکتر محمد رضا کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان و حجه الاسلام دکتر سید علی طاهری رییس دانشگاه ازاد اسلامی گرگان تفاهم نامه همکاری فرهنگی ،  علمی و پژوهشی منعقد شد.
حجه الاسلام دکتر سید علی طاهری  در مراسم امضاء تفاهم نامه ضمن تقدیر از این اقدام مبارک گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گرگان دارای ظرفیت ها و پشتوانه های علمی و پژوهشی متعددی است که با امضاء این تفاهم نامه بتوان از این ظرفیت ها بنحو مطلوبی در راستای ارتقاء سطح علمی و پژوهشی استان در راستای حفاظت از محیط زیست استفاده نمود. 
دکتر محمد رضا کنعانی همچنین  در مراسم امضاء این تفاهم نامه گفت: هدف از انعقاد این تفاهم نامه را ایجاد  بستر لازم برای توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و فرهنگی و خدماتی  فی مابین و آشنایی بیشتر با دانش و علوم به روز به منظور شناخت و پاسخگویی به نیازهای متقابل هر دو دستگاه و نهاد عنوان کرد.
کنعانی افزود: برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی  و علمی تخصصی، برگزاری دوره ها و سمینارها علمی مشترک، برگزاری اردوها و بازدید های علمی ، فرهنگی ، ورزشی و هنری ، برگزاری نشست ها و نمایشگاههای علمی ، بهره گیری از امکانات دو دستگاه، تبادل متقابل اطلاعات علمی، فناوری و پژوهشی ، ارائه مشاوره برای فعالیت های دو مجموعه، انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک، انتشار کتب و مقالات ، بکارگیری دانشجویان در حفاظت از محیط زیست از آن از جمله مفاد این تفاهم نامه برشمرد.
شایان ذکر است این تفاهم نامه همکاری مشترک در 9 ماده و به مدت 5 سال به امضای مدیرکل حفاظت محیط زیست و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان رسید.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر