.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 1a59e09
 • مدیرکل محیط زیست گلستان خبر داد:
  تشکیل شورای هماهنگی مدیریت آشوراده/صدور مجوزاسکله شناور بندرترکمن
  مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از تشکیل شورای هماهنگی مدیریت آشوراده و خلیج گرگان با ترکیب محیط زیست گلستان و مازندران و دو معاونت سازمان محیط زیست خبر داد.
 • 1398/5/5 شنبه2019-07-27T08:07:15+04:30.
 • به گزارش مهر از گرگان/ محمدرضا کنعانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تاکنون در راستای مدیریت یکپارچه مناطق تحت حفاظت موضوعات مرتبط با آشوراده و خلیج گرگان در قالب طرح مدیریت تالاب میانکاله توسط اداره کل محیط زیست مازندران (بهشهر) تصمیم گیری می شد.

  وی افزود: چندی پیش با از طریق معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی محیط زیست پیگیر تشکیل شورای هماهنگی مدیریت آشوراده و خلیج گرگان شدیم تا بتوانیم برای تصمیم گیری در خصوص آن اداره کل محیط زیست گلستان هم دخیل باشد.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان ادامه داد: پس از پیگیری های ما، استاندار گلستان هم با دکتر کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دیدار داشتند و در این دیدار این دغدغه (تشکیل شورای هماهنگی مدیریت آشوراده و خلیج گرگان) مطرح شد.

  وی اضافه کرد: تشکیل شورای هماهنگی مدیریت آشوراده و خلیج گرگان با ترکیب اداره کل محیط زیست گلستان و مازندران و معاونت محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی محیط زیست و معاونت دریایی و تالاب ها از سوی سازمان ابلاغ شد.

  کنعانی با یادآوری اینکه نخستین جلسه این شورا هفته جاری در سازمان مرکزی (تهران) برگزار شد، تصریح کرد: از این پس موضوعات مرتبط با آشوراده و خلیج گرگان در این شورا تصمیم گیری می شود.

  وی خاطرنشان کرد: همچنین مشکلات نصب اسکله سبک شناور در ساحل بندرترکمن رفع و مجوز آن صادر شد و به زودی اداره کل بنادر و دریانوردی گلستان عملیات اجرایی نصب آن را آغاز می کند.

  به گفته کنعانی همچنین میراث فرهنگی با یک میلیارد تومان اعتبار تقویت زیرساخت های برق و فیبرنوری با رعایت تمهیدات زیست محیطی در دستور کار دارد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ