به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت محیط بان تاج محمد باشقره، مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان با خانواده شهید دیدار کرد.

به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت محیط بان تاج محمد باشقره، مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان با خانواده شهید دیدار کرد.

محمد رضا کنعانی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گلستان و جمعی از مسئولین ستادی و شهرستانی به مناسبت دومین سالگرد شهادت تاج محمد باشقره با خانواده ایشان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان روز سه شنبه 22  مهر ماه، مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان به مناسبت  گرامیداشت دومین سالگرد شهادت محیط بان شهید تاج محمد باشقره با حضور در منزل آن شهید و تقدیم گل از خانواده ایشان تقدیر نمودند. دیدار کردند.  
محمد رضا کنعانی در این دیدار ضمن تقدیر و قدردانی از صبر و صلابت و شکیبایی خانواده شهید محیط بان درفقدان عزیزشان گفت: امنیت ، آسایش و آرامش مردم استان و کشور و نیز عرصه های طبیعی و زیستگاه ها و حیات وحش منطقه، مرهون ازجان گذشتگی و خون بناحق ریخته شده این والامقامان در بارگاه الهی و ایزد منان است.
کنعانی افزود:  دلجویی و سرکشی مداوم  و مراقبت از یادگاران این شهید و سایر شهدای محیط زیست از مهمتری ناولویت ها و وظایف مدیران و مسئولین محیط زیست است،  مسلما در دیدار از خانواده های ایثارگران و شهدای محیط بان ، مسائل و مشکلات کاری و معیشتی آنان مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد. لزوم رسیدگی به مشکلات این عزیزان ، از حائز اهمیت فراوانی برای اینجانب و مسئولین برخوردار است. 
شایان ذکر است شهید تاج محمد باشقره که عمری را در راه مقدس محیط بانی و حفاظت از عرصه ها و زیستگاهها سپری نمود بدست شکارچیان قصی القلب به درجه رفیع شهادت نایل گشت. روحش شاد و یادش گرامی باشد.
عكس های مرتبط :

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ
بيشتر