اسلایدر
.
1400/3/19 چهارشنبهwww.doe.ir
اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان در سومین روز از هفته محیط زیست از خبر گزاری شبستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان روز چهار شنبه 19 خرداد  1400 محمد رضا کنعانی، مدیر کل  حفاظت محیط زیست استان گلستان به مناسبت هفته محیط زیست  از خبر گزاری شبستان بازدید کرد  و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
مسئول  خبرگزاری شبستان ضمن تبریک هفته محیط زیست به مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و تشکر از زحمات و ارتباط بسیار مطلوب ایشان با خبرگزاری ها، درباره برخی مسائل محیط زیست از جمله  وضعیت  خلیج گرگان  بحث و گفتگو نمودند.

کنعانی در این دیدار  درباره وضعیت محیط زیست استان و ضرورت تشکیل قرارگاه رسانه ای محیط زیست  و بالا بردن سطح سواد زیست محیطی خبرنگاران مطالبی بیان کرد .
کنعانی درباره وضعیت زیست محیطی خلیج گرگان گفت :  مشاوره مطالعات خود را در خلیج گرگان انجام داده  است ولی ابهاماتی برای ما وجود داشت و اداره کل حفاظت محیط زیست  تضمینی می خواست و از آنجا که این مطالعات در مدت سه ماه انجام شده بود، از نظر ما  این مطالعات بسیار عمیق نبود و لذا در کمیته راهبردی طرح حفاظت از تالاب ها مطرح شد و از طریق مرکز اقیانوس شناسی این مطالعات مجدد انجام شده است.
کنعانی همچنین ادامه داد: برنامه پنج ساله نجات خلیج گرگان تصویب شده و سه وزارتخانه ای در این راستا وظیفه مندی دارد که ظرف مدت پنج سال با اعتبار یک هزار میلیارد تومان اقدامات لازم مانند لایروبی را انجام دهند.