اسلایدر
.
1399/7/23 چهارشنبهwww.doe.ir
اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان:
فرماندار شهرستان بندرگز با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان با دکتر محمد رضا کنعانی دیدار کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان روز چهارشنبه  23 مهرماه، حسین احمدی فرماندار شهرستان بندرگز باتفاق معاون فرماندار با حضور در محل اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان با محمد رضا کنعانی دیدار و گفتگو کردند.
احمدی در دیدار با مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان درباره وضعیت پسروی نگران کننده خلیج گرگان و کاهش سطح آب  و موضوع طرح های توسعه ای شهرستان بندرگز  بویژه طرح های ساحل محور و پرورش ماهی و طرح های گردشگری  و همچنین مشکلات برخی واحدهای صنعتی از جنبه آلودگی های زیست محیطی گفتگو و رایزنی نمودند.
دکتر کتعانی در این دیدار گفت با توجه به مشکلات زیادی که در آینده ممکن است در اثر عدم توجه به جنبه های زیست محیطی طرح ها برای جوامع محلی و ذینفعان منطقه بوجود آید، لازم است که تمامی دستگاهها در زمان استعلام با نگاه آتی نگر به  لزوم رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی در زمان احداث و بهره برداری طرح های توسعه ای- گردشگری استان بویژه در شهرهای ساحلی بندرگز و بندرترکمن  توجه ویژه نمایند با این مبنا اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان حمایت های لازم را از سرمایه گذاران استان با رعایت ملاحظات زیست محیطی  دارد. 
دکترکنعانی از توجه فرماندار بندرگز به مسائل و مشکلات زیست محیطی واحدها تشکر نمود و عنوان داشت حل معضلات زیست محیطی برخی واحدهای صنعتی در گرو همکاری چند جانبه است . اداره کل حفاظت محیط زیست استان وبه تبع آن ادارات تابعه شهرستانی نهایت همکاری را در راستای توسعه پایدار کشور با واحدهای صنعتی استان دارند و انتظار همکاری و پاسخ مطلوب در کنترل آلودگی ها و رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی از سوی واحدهای صنعتی وجود دارد. در مواردی که آلودگی واحدهای خطر زیست محیطی دارد و واحدهای صنعتی به اخطاریه ها و همکاریهای اداره کل حفاظت محیط زیست توجهی ندارند، نسبت به تعطیلی واحدها با هماهنگی قبلی  اقدام می شود.