.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: d6dc1c1
 • پروژه گردشگری جزیره آشوراده با رعایت ضوابط زیست محیطی اجرا شود
  نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان گفت: گفت: پروژه گردشگری جزیره آشوراده باید با رعایت ضوابط زیست محیطی اجرا شود و این پروژه سکوی توسعه استان گلستان است.
 • 1397/9/10 شنبه2018-12-01T21:11:36+03:30.
 • به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی عصر امروز در مراسم کلنگ‌زنی پروژه گردشگری جزیره آشوراده اظهارداشت: گردشگری منافاتی با ضوابط زیست محیطی ندارد و باید آن ها در کنار هم قرار بگیرند تا توسعه اتفاق بیفتد و طرح دشگری جزیره آشوراده باید با رعایت ضوابط زیست محیطی اجرا شود.

  وی افزود: این پروژه خواسته همه مردم استان گلستان بوده و این طرح را از 15 سال پیش آغاز کردیم و آن را از دولت‌ها خواستیم که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده این کار محقق شد.

  نماینده ولی فقیه در استان گلستان اظهار کرد: توسعه جزیره آشوراده سکوی توسعه استان گلستان است و امیدواریم که هرچه سریع‌تر این طرح به بهره‌برداری برسد و همه از این پروژه عظیم استانی بهره مند شوند.

  نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: پروژه آشوراده به عنوان یک جزیره زیبای گردشگری با ساز و کار محیط زیست و گردشگری دنبال می‌شود.

  علیرضا ابراهیمی اظهار کرد: در استان گلستان مجمع نمایندگان همراه و همدل هستند. از زمانی که استاندار، سید مناف هاشمی مسئولیت را در استان برعهده گرفته اتفاق خوبی در استان شاهد هستیم.

  نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس ادامه داد: مهم‌ترین مصوبه‌ای که نمایندگان مجلس  در استان داشتند منطقه آزاد است که در مجلس مصوب شده و 7 منطقه در مجلس مورد تاکید بود که شورای نگهبان ایراداتی به برخی مناطق آزاد  گرفته است.

  ابراهیمی افزود: امروز شاهد کلنگ‌زنی پروژه طبیعت‌گردی و گردشگری جزیره آشوراده هستیم و این پروژه  یکی دیگر از اقدامات بزرگی است که در استان پیگیری شده است.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ