.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
آخرین خبرها
کلانتری
1397/2/14 جمعه رییس سازمان حفاظت محیط زیست: طرح جامع پارک ملی گلستان تدوین شود

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: توسعه پارک ملی گلستان در قالب پروژه مورد مطالعه قرار گیرد و در قدم نخست باید طرح جامع پارک ملی گلستان تدوین شود.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست ، در نخستین جلسه شورای راهبردی پارک ملی گلستان در ساختمان اداری پارک ملی گلستان اظهار داشت: توسعه پارک ملی گلستان در قالب پروژه مورد مطالعه قرار گیرد و در قدم نخست باید طرح جامع پارک ملی گلستان تدوین شود.

وی افزود: نخستین قدم در پارک ملی گلستان مطالعه دقیق آن و تهیه طرح جامع برای این پارک است که ممکن است در دل این طرح جامع  300 تا 500 پروژه کوچک و بزرگ دیده شود.

کلانتری افزود: هیئت امناء باید در این راستا فعال باشند و باید با دقت ببینند که چه انتظار و خواسته‌ای در قالب سیاست‌های کلان دولت و محیط زیست از پارک ملی گلستان دارند.

وی گفت : از استانداران دو استان گلستان و خراسان شمالی می خواهیم تا با برگزاری به موقع جلسات شورای راهبردی و استفاده از نظرات اعضای شورا بتوانند راهکارهای موثر در حذف این زیست بوم ارزنده کشور را برای اجرا به سازمان حفاظت محیط زیست ارائه دهند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور تصریح کرد: اگر در سال‌های گذشته طرحی تهیه شده باید بازنگری شده و به روز شود و در آن احیاء تجهیز و نگهداری پارک ملی گلستان دیده شود.

 
امتیاز دهی