آخرین خبرها
روز زن

روز زن

روز زن

روز زن

روز زن
1396/12/19 شنبه همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن از بانوان اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان تجلیل شد

مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س) و تجلیل از مقام زن و بزرگداشت روز مادر در اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، مراسم گرامیداشت روز زن در اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان با حضور مدیرکل ، معاونان ، همکاران و بانوان کارمند این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام رضایی مسوول فرهنگی اداره کل در مراسم بزرگداشت روز زن با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) و روز زن ، گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، دانشمندان باید پژوهش‌های علمی در رابطه با زندگی حضرت زهرا (س) این بانوی بزرگوار که کوثر نبی و سیده بانوان عالم است انجام دهند تا شخصیت ایشان بیشتر شناسایی شود .

وی از بانوان اداره کل خواست تا با حفظ حجاب ادامه دهنده راه حضرت فاطمه (س) باشند .

امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان ضمن تبریک فرخنده زادروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر ، برای تمامی بانوان شاغل در محیط زیست گلستان آرزوی  سلامتی و موفقیت کرد.

وی ادامه داد : بانوان شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری و بخش های مختلف ادارات شهرستان نقش ایفا کنند .

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با اشاره به نقش محوری زن در خانواده و به طبع آن در اجتماع اظهار داشت: سلامتی خانواده نیازمند به مدیریت و رفتار سالم زن در خانواده دارد و یک مادر و همسر خوب می‌تواند مسیر شادابی و تندرستی روحی و روانی را در خانواده‌ی خود بخوبی مدیریت کند.

در پایان مراسم از بانوان اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان و همچنین فعالان نماز ، تجلیل و قدردانی شد .

 
امتیاز دهی