.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
آخرین خبرها
بوکس
1396/9/12 يكشنبه مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان : مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس جوانان در گرگان تحت عنوان گراميداشت شهداي محيط زيست كشور نامگذاري شدمدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از برگزاری مسابقات بوکس جوانان انتخابی تیم ملی گرامیداشت شهدای محیط زیست کشور  در گرگان خبر داد و گفت: این رقابت ها از 14 آذرماه به مدت سه روز در مجموعه ورزشي آزادی گرگان برگزار می شود.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، امیر عبدوس اظهار کرد: با پیگیری صورت گرفته توسط هیئت بوکس استان گلستان و با توجه به میزبانی مطلوب گرگان از مسابقات قهرمانی جوانان در سال گذشته ،برگزاری این رقابت ها دوباره به استان گلستان واگذار شده و این مسابقات با گرامیداشت یاد و خاطره 120 شهید گرانقدر دفاع از محیط زیست برگزار خواهد شد .
عبدوس گفت : 47 مشتزن برای کسب جواز حضور در اردوی تیم ملی جوانان ایران به روی رینگ می روند و نفرات برتر به اردوی تیم ملی فراخوانده خواهند شد. 
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با بیان اینکه نمایندگانی از 22 استان در این رقابت ها حضور خواهند داشت، افزود: پنج ورزشکار مشت زن هم به عنوان نمایندگان گلستان در این مسابقات حضور دارند.
این مسابقات با همکاری و مشارکت ادارات کل حفاظت محیط زیست، اداره کل ورزش و جوانان، فرمانداری گرگان و هیئت بوکس استان گلستان برگزار می شود.
 
امتیاز دهی