.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
عبدوس
1397/1/15 چهارشنبه پایش مستمر مناطق و واحدهای صنعتی استان توسط گشت های ویژه محیط زیست گلستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی محیط بانان و کارشناسان محیط زیست استان به صورت شبانه‌روزی ، مناطق تحت مدیریت و واحدهای صنعتی استان پایش شدند.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، امیر عبدوس از تلاش شبانه‌روزی محیط‌بانان و کارشناسان محیط ِزیست استان به منظور کنترل مناطق تحت مدیریت و پایش فعالیت واحدهای صنعتی خبر داد.

وی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی که اکثریت مردم مشغول دید و بازدید و مسافرت بودند، محیط بانان و کارشناسان محیط زیست به صورت شبانه روزی مشغول انجام وظیفه بوده و دور از خانواده تعطیلات عید را سپری کردند.

عبدوس اظهار داشت: محیط بانان علاوه بر کنترل و جلوگیری از تخلفات شکار و صید در مناطق تحت مدیریت خود به مسافران نوروزی توصیه ‌ای زیست محیطی هم ارائه کردند.

عبدوس ضمن تشکر از همکاری عموم مردم در مدت زمان تعطیلات نوروزی در استان گلستان افزود: خوشبختانه شاهد رفتار مناسب مسافران و هم استانی‌های عزیز با طبیعت و حیات وحش بودیم.

وی در ادامه گفت: فعالیت واحدهای صنعتی استان نیز در ایام تعطیلات توسط کارشناسان محیط زیست استان پایش و به صورت شبانه روزی رصد شد .

وی گفت : ماموران یگان حفاظت گرگان در روز سیزده فروردین توانستند دو شکارچی متخلف را پیش از اقدام به شکار در منطقه چهارباغ گرگان دستگیر کنند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان در پایان گفت : حفاظت از محیط زیست به تنهایی و از عهده ارگانی مانند محیط زیست خارج است و کمک ها و تلاش همگانی مردم را برای بهبود وضعیت محیط زیست استان می طلبد

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ