.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
عبدوس
1396/12/28 دوشنبه آماده باش ٤٥ اکیپ گشت نوروزی برای حفاظت از محیط زیست در گلستان

مدیرکل‌ حفاظت محیط زیست گلستان با اشاره به 13 منطقه تحت مدیریت اداره کل حفاظت از محیط زیست گلستان در سطح استان برای بهره وری مسافران عزیز، گفت: ٤٥ اکیپ گشت نوروزی به صورت شبانه روزی برای حفاظت از محیط زیست در گلستان آماده خدمت رسانی هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، امیر عبدوس در خصوص برنامه های اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان در ایام نوروز اظهار داشت: ضمن آماده باش تمامي واحدهاي شهرستاني و محيطبانيهاي سراسر استان براي حفظ طبيعت و تنوع زيستي در اين ايام،  اقداماتی را نيز براي پيشگيري از انواع آلودگيها در پايش و مراقبت از محیط زیست انسانی در دستور کار قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه در برخی روزها که با تعطیلی ارگان ها همراه است و ممکن است برخی موقعیت را مناسب برای دست اندازی به طبیعت ببیند، افزود: حفاظت از تخریب و دست اندازی به طبیعت و جلوگیری از آلودگي و تخریب تنوع زیستی از مهمترین وظایف سازمان حفاظت محيط زيست است.

 مدیرکل‌ حفاظت محیط زیست گلستان تصریح کرد: براي کنترل منابع آلاینده محیط زیست، در ايم نوروز، گشت و کشیک نیروهای پایش به صورت شبانه روزی در حال پایش و مراقبت بوده و هرگونه آلودگی احتمالی صنایع به سرعت پیگیری و مورد اعمال قانون قرار خواهد گرفت تا کمترین آسیب به محیط زیست وارد شود.

  عبدوس  با اشاره به 13 فروردین روز طبیعت در ایام نوروز بیان کرد: براي پيشگيري از تخريب طبيعت در روز طبيعت، همه همکاران اجرایی ما در استان گلستان در همه زیستگاه ها و  مناطق تحت مدیریت این اداره کل حضور داشته و به پایش مناطق خواهند پرداخت.

  وی با تقاضا از مردم مبني بر پرهيز از رهاسازي  پسماند در گوشه کنار جاده و خیابانها اضافه کرد: به سادگي ميتوان  با به همراه داشتن كيسه حمل زباله در خودرو، شهر و طبیعتی سالم و پاك را به فرزندان و نسل آينده تقديم نمود.

  عبدوس در ادامه با اشاره به اینکه طبیعت مأمن ما برای رسیدن به آرامش است، گفت: جوانمردانه نیست وقتی به مكاني پناه می بریم آن را مورد آلايش و تخريب دهیم. آسیب رساندن به تنوع زیستی آسيب به حيات بشر است که توصیه میشود مسافرین و گردشگران محترم اين مهم را مد نظر داشته باشند.

  مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان در پایان با اشاره به 13 منطقه تحت مدیریت اداره کل حفاظت از محیط زیست گلستان در سطح استان برای بهره وری مسافران عزیز گفت:  ٤٥ اکیپ گشت نوروزی شبانه روزی برای حفاظت از محیط زیست در گلستان در حال خدمت رسانی هستند و كانال ارتباطي شبانه روزي محيط زيست با مردم در سراسر كشور، سامانه ١٥٤٠ است كه آماده دريافت گزارشات هموطنان در خصوص هرگونه آلودگي و تخريب محيط زيست و تنوع زيستي خواهد بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ