اخبار
روز شهدا

روز شهدا

روز شهدا

روز شهدا

روز شهدا

روز شهدا
1396/12/22 سه‌شنبه به مناسبت تجلیل از مقام شامخ شهدا انجام شد: دیدار مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان با خانواده شش شهید گرانقدر دفاع مقدس و مدافع حرم

در آستانه ولادت با سعادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا(س) و در راستای تجلیل از مادران شهدای هشت سال دفاع مقدس مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان به همراه مسئول امورفرهنگی و ایثارگران این اداره کل به دیدار مادران شهدا رفتند.

 به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، در این دیدار مسئول امور فرهنگی ، مسئول امور ایثارگران اداره کل ، مسئول روابط عمومی ، دکتر امیر عبدوس را همراهی می کردند.

 مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان در این دیدارها ضمن گرامیداشت 22 اسفند روز تجیل از مقام شهیدان خاطرنشان کرد: برای ما هر روز متعلق به شهدا است زیرا آنها ارزشمند ترین دارایی خود را در راه دین خدا و انقلاب اسلامی نثار کرده و با فداکاری عامل ماندگاری و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.

عبدوس با تأکید بر ادامه دادن راه شهدا افزود : دیدار با خانواده‌های شهدا و به خصوص مادران شهید که اسوه‌های صبر و پایداری هستند، برای ما یک افتخار و فرصتی مغتنم محسوب می‌شود و بنابراین ما باید همواره ادامه دهنده و رهرو راه شهدا باشیم تا همچنان در مسیر عزت و سربلندی کشور گام برداریم.

 گفتنی است در این دیدارها با اهدا لوح سپاس و هدایایی از طرف اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، از مقام شامخ شهدا و مادران این شهیدان تجلیل شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ