اخبار
جشن انقلاب

جشن انقلاب

جشن انقلاب
1396/11/21 شنبه به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد برگزاری آئین گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور مدیرکل و کارکنان حفاظت محيط زيست گلستان

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، امیر عبدوس مديرکل حفاظت محيط زيست استان گلستان در آيين گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي در بين کارکنان اين اداره كل اظهار داشت : امنيت و آسايش فعلي كشور مرهون ايثارگرانی است كه در اين راه جان خود را فداي كشور و انقلاب و دفاع از ارزش هاي انقلاب كردند.

 عبدوس گفت: مردم تواستند با وحدت و همدلي با رهبري امام خميني (ره) بر ضد رژيم شاه ، انقلاب كنند و ان شا ا... این انقلاب با انقلاب حضرت مهدی موعود (عج ) متصل خواهد شد .

 وی اظهار کرد: پیشرفت های انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته بسیار چشمگیر است و ما در روز 22 بهمن همراه با ساير ملت شريف ايران در راهپیمایی غرور آفرین این روز شرکت نموده تا با آرمان های امام و شهدای انقلاب میثاقی دوباره ببندیم.

همچنین در این مراسم دکتر علی سلیمان دوست از اساتید دانشگاه نيز با گراميداشت دهه فجر و ياد امام (ره) و شهدا گفت: انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود ، پيش از انقلاب طاغوت و شاه حکومت مي کرد در حالي که در حال حاضر اين چنين نيست و حفظ و نگهداری این انقلاب از خود انقلاب مهمتر و برهمه ما واجب است.

سلیمان دوست گفت: از اهداف انقلاب اسلامی رسیدن به استقلال و کوتاه کردن دست بیگانگان بود که به حول و قوه الهی به این نقطه رسیدیم که یکی از علت های دشمنی آمریکا با ایران و انجام لابی با اسراییل همین موضوع استقلال و خودکفایی ایران است که بعد از ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم همچنان جشن‌های دهه فجر را با آرامش و امنیت کامل برگزار می‌کنند و دشمنان ما هنوز سردرگمند که هرسال قدرت و اقتدار ایران اسلامی بیشتر می‌شود.

وی گفت : سرزمین ایران دارای دومین ذخیره گازی جهان و بهترین و غنی ترین سرزمین دارای منابع مس و آهن و آلومینیوم  در دنیا است که همین ویزگی ها باعث شده تا کشورهای استعمارگر و غاصب برای به دست آوردن منابع عظیم ایران ، دست به دسیسه در ایران اسلامی بزنند که خوشبختانه با تدبیرهای درست و بجای مقام معظم رهبری تمام این فتنه ها و دسیسه ها تا به امروز در نطفه خفه شده است .

سلیمان دوست افزود: متاسفانه هنوز خیلی از افراد باور ندارند که کشور در جنگ به سر می برد و هنوز در جنگ هستیم. شاید دوران 8 ساله جنگ تحمیلی به پایان رسیده باشد اما دفاع کماکان باقی است.

وی با بیان اینکه امروز کار از تهاجم فرهنگی گذشته و به جنگ فرهنگی رسیده است گفت: دستگاه ماهواره و شبکه های اجتماعی یک جنگ فرهنگی علیه نظام است و این بار به جای آنکه به جنگ دشمن برویم به استقبال او رفته ایم.

وی تصریح کرد: ما به لحاظ بعد سیاسی مستقل هستیم و در تصمیم گیری داخلی، منطقه ای و بین المللی موفق بوده ایم.

سلیمان دوست در پایان گفت: دولت ها موقت هستند، روزی وارد کار می شوند و روزی هم می روند آنچه که ماندگار است نظام است که باید نسبت به این موضوع توجه لازم را داشت.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ