.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
یک ساعت با محیط بان

یک ساعت با محیط بان

یک ساعت با محیط بان
1396/9/29 چهارشنبه با هماهنگی اداره حفاظت محیط زیست گرگان انجام شد برگزاری کلاس آموزشی یک ساعت با محیط بان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرستان گرگان به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش ، کلاس آموزشی یک ساعت با محیط بان با حضور کارشناس آموزش اداره کل حفاظت محیط زیست  گلستان و  سرپرست منطقه حفاظت شده جهان نما و با مشارکت ۴۲۲نفر از دانش آموزان دختر و پسردر مقطع ششم و هفتم درمدارس های سطح شهرستان گرگان ,از تاریخ ۲۵آذر ماه  لغایت ۳۰آذرماه در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری است .
 محسن زمانی کارشناس آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان ، هدف از اجرای این طرح آموزشی رابالابردن سطح آگاهی دانش آموزان به محیط زیست، نهادینه کردن اخلاق محیط زیستی بین دانش آموزان و معلمان، ارتقای فرهنگ مشارکت دانش آموزان در حفظ محیط زیست برای دانش آموزان عنوان کرد و در ادامه به تشریح عناصر تشکیل دهنده محیط زیست (آب، خاک، هوا ) پرداخت و در خصوص آشنایی با معضلات محیط زیست ، وراه های کمک و حفاظت از محیط زیست و نقش و اهمیت تالابها در زندگی سایر موجودات زنده توضیحات لازم برای دانش آموزان ارائه داد.
در ادامه یدا.. محمد خانی اصل سرپرست منطقه حفاظت شده جهان نما از مناطق تحت مدیریت ، شرح وظایف محیط بان ، شکار غیر مجاز حیات وحش و از خاطرات و تجربه شغل محیط بانی و رویارویی با حیات وحش موضوعاتی را برای دانش آموزان بازگو کرد .
 در حاشیه این کلاس آموزشی به درخواست اولیا و مربیان مدارس و به منظور آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان به حیات وحش استان گلستان نمایشگاهی از گونه های پرندگان و پستانداران در این مرکز برپا شد که با استقبال خوب دانش آموزان و معلمان همراه بود.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ