.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار
تقدیر از روسای پارک ملی

تقدیر از روسای پارک ملی

تقدیر از روسای پارک ملی

تقدیر از روسای پارک ملی

تقدیر از روسای پارک ملی

تقدیر از روسای پارک ملی

تقدیر از روسای پارک ملی
1396/9/23 پنجشنبه همزمان با برگزاری شصتمین سال حفاظت از پارک ملی گلستان  رییس جدید پارک ملی گلستان معرفی شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت : به مناسبت شصت سال حفاظت از پارک ملی و ذخیره گاه زيستكره گلستان  آیین  نکوداشت «شصت سال صيانت از پارک ملی گلستان» با حضور دکتر نمکی معون سازمان برنامه و بودجه ، دکتر هاشمی استاندار گلستان و مسئولان استانی و ملی در پارک ملی گلستان برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان، امیر عبدوس اظهار کرد: آیین شصتمین سال تاسیس و حفاظت از پارک ملی گلستان این نگین بی بدیل پارک های ملی کشور و یکی از ذخیره گاه های زیستکره ایران در روز پنج شنبه 23 آذر ماه با حضور مسئولان استانی و ملی در محل سالن همایش های پارک ملی گلستان برگزار شد.
عبدوس گفت : در این آيين از زحمات عزيزاني كه شصت سال صيانت از این پارک ملی را برعهده داشته اند قدردانی شد.
همچنین در این مراسم از زحمات سید مهدی کوچک رییس سابق پارک ملی گلستان تقدیر و آقای مهدی تیموری با حکم دکتر کلانتری ریاست سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان رییس پارک ملی گلستان منصوب شد .
پارک ملی و ذخیره گاه زیستکره گلستان، در شرق استان گلستان قدیمی‌ترین پارک ملی ثبت شده در کشور ایران و پناهگاهی کم‌نظیر برای حیات‌وحش است که ميزبان یک‌هشتم گونه‌های گیاهی، یک‌سوم گونه‌های پرندگان و بیش از ۵۰ درصد از گونه‌های پستانداران کشور است كه در وجه تسميه استان گلستان نام با مسماي آن در بر تارك استان ميدرخشد.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ