برگزاری نشست هم اندیشی مدیر کل حفاظت محیط زیست با تشکلهای مردم نهاد زیست محیطی و منابع طبیعی استان گلستان در مقابله با حریق های احتمالی

مدير كل حفاظت محيط زيست استان گلستان از برگزاری نشست هم اندیشی با تشکلهای مردم نهاد زیست محیطی و منابع طبیعی استان گلستان به منظور پیشگیری و کنترل حریقهای احتمالی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان روز چهار شنبه 4 تیر  مدير كل حفاظت محيط زيست استان گلستان باتفاق معاون فنی با نمایندگان تشکل های مردم نهاد زیست محیطی و منابع طبیعی استان در جهت هم اندیشی در خصوص نقش  سمن ها در مقابله با حریق های احتمالی استان دیدار و گفتگو کردند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان از اقدامات اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستا در تشکلیل قرارگاه پیشگیری و منترل حریق های احتمالی در استان گلستان و ایجاد تیم های واکنش سریع  و قرارگاههای منطقه ای خبر داد . همچنین بیان داشتند که نهادهای مردمی و سمن ها در کنار مامورین محیط زیست می توانند کمک های بسزایی بویژه در آگاهی بخشی عمومی داشته باشند لذا از تشکل ها درخواست نمودند که هریک بناسب توانایی خود و مجوعه ای که با هم کار می کنند در این راه اداهر کل حفاظت محیط زیست استان را کمک و همراهی نمایند.
پس از بیان برخی مشکلات و درخواست های برخی از نمایندگان سمن ها و گفتگو و همفکری مقامات استانی در خصوص آنها، به منظور همکاری ، نمایندگان نهاد های مردم نهاد از توانایی آنها در انجام فعالیت های مجازی به منظور آماده سازی افکار عمومی جامعه در خصوص ضرورت مقابله با حریق های احتمالی اعلام داشتند. همچنین از همکاری در برگزاری تورهای دوچرخه سواری برای پخش بروشورهای تبلیغاتی به منظور آگاهی بخشی به کشاورزان و توریست ها و گردشگران در جهت عدم ایجاد آتش و جلوگیری از آتش سوزی خبر دادند.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ