جلسه هم افزایی ادارات کل حفاظت محیط زیست استان گلستان و خراسان شمالی در راستای پیشگیری و کنترل حریق های احتمالی برگزار شد.

مدير كل حفاظت محيط زيست استان گلستان از برگزاری اولین جلسه هم افزایی ادارات کل حفاظت محیط زیست استان گلستان و خراسان شمالی در راستای پیشگیری و کنترل حریق های احتمالی درپارک ملی گلستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان روز یک شنبه 1 تیر  مدير كل حفاظت محيط زيست استان گلستان باتفاق معاون فنی ، روسای پارک ملی گلستان، یگان حفاظت و نظارت و پایش در جلسه هم افزایی  مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی و همراهان دیدار و گفتگو کردند.
محمد رضا كنعاني گفت : با توجه به راه اندازی قرارگاه مرکز ی پیشگیری و کنترل حریق های احتمالی در استان گلستان از آنجائیکه قرارگاه منطقه ای پارک ملی گلستان با استانهای خراسان شمالی و سمنان  هم مرز است و در صورت بروز حریق های گسترده احتمالی ، همکاری هر سه  استان را لازم و ضروری است. بخصوص خراسان شمالی که مساحت بیشتری را با استان گلستان هم مرز است.
کنعانی افزود: استان گلستان تیم های عملیاتی را در مناطق حساس و قرارگاهها منطقه تجهیز  نموده و همه پرسنل یگان در حالت آماده باش قرار دارند. علاوه بر قرارگاه منطقه ای در صورت لزوم تیم های واکنش سریع از سایر مناطق استان در حالت آماده باش هستند که در صورت نیاز به منطقه های درگیری حریق اعزام می شوند.
مهدی اله پور مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی از آمادگی استان اداره کل متبوعش در همکارای و همراهی با اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان در کنترل حریق در منطقه پارک ملی گلستان خبر داد و اظهار داشت : در زمانی که حریق در مناطق تحت مدیریت اتفاق می افتد لازم است که نهادهای ذیربط در کنترل آن همکاری و تلاش کنند و ایشان از آمادگی نیروهای یگان حفاظت خراسان شمالی در همراهی با قرارگاه منطقه ای خبر داد.
درادامه وحید خیر آبادی معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان با پخش پاورپوینت مهمترین مناطق مستعد آتش سوزی وامکانات و تجهیزات  کنترل حریق را در قرارگاه منطقه ای  پارک ملی گلستان را  توضیح دادند.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ